يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > بازدید فرماندار جاسک و مدیرکل راه وشهرسازی پروژه های لیردف


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٠١ 

 تاریخ:1398/06/16 


بازدید فرماندار جاسک و مدیرکل راه وشهرسازی پروژه های لیردف

بازدید امام جمعه شهرستان جاسک ،فرماندار جاسک و مدیرکل راه وشهرسازی از پروژ جاده محور کاشی به کرتی در بخش لیردف و راه برخی روستاها و شهر لیردف

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، امام جمعه و فرماندار جاسک ، مدیرکل راه وشهرسازی هرمزگان بهمراه معاونین و کارشناسان ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ،بخشدار لیردف ، شهردار و شورای شهر لیردف ، کارشناس فنی فرمانداری از  پروژه جاده کاشی به کرتی در بخش لیردف  به صورت میدانی بازدید کردند. 

 

در ادامه نیز جاده روستاهای کیدر بالا وکیدر پایین و جهلا و تلک نیز بازدید بعمل آمد و از شهر لیردف و راه پیشنهادی شهردار لیردف از شهر به اسکله گوکسر نیز بازید شد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.