يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > بازدید فرماندار جاسک و مدیرکل راه وشهرسازی از محلات بافت فرسوده بویژه محله سرکله در شهرجاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٢٠٠ 

 تاریخ:1398/06/16 


بازدید فرماندار جاسک و مدیرکل راه وشهرسازی از محلات بافت فرسوده بویژه محله سرکله در شهرجاسک

فرماندار جاسک ، مدیرکل راه وشهرسازی هرمزگان به همراه معاونین و کارشناسان ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، شهردار و شورای شهر جاسک ، رئیس اداره راه وشهرسازی و کارشناس فنی فرمانداری از بافت فرسوده و محل اجرای پروژه در محله سرکله صورت میدانی بازدید کردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، فرماندار جاسک ، مدیرکل راه وشهرسازی هرمزگان به همراه معاونین و کارشناسان ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ، شهردار و شورای شهر جاسک ، رئیس اداره راه وشهرسازی و کارشناس فنی فرمانداری از بافت فرسوده و محل اجرای پروژه در محله سرکله صورت میدانی بازدید کردند و از نزدیک چگونگی احداث خیابان  غدیر به صیادان در محله سرکله مورد بررسی قرار گرفت که دستورات و راهکارهای مورد نظر در محل ارائه گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.