يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > تجلیل از تعاونی برتر شهرستان جاسک توسط فرماندار


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٨٧ 

 تاریخ:1398/06/13 


تجلیل از تعاونی برتر شهرستان جاسک توسط فرماندار

در دیدار مدیرعاملان تعاونی های شهرستان جاسک ، تعاونی برتر از لحاظ انجام برخی شاخص های موردنظر اداره تعاون وکار و رفاه اجتماعی در دفتر فرماندار جاسک تجلیل بعمل آمد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر در جمع برخی از فعالان تعاونی های شهرستان گفت : شهرستان جاسک در آینده نزدیک نیازمند نیروی حرفه ایی در برخی شغل هاست .

 

رادمهر افزود : تعاونی ها باید در عمل نیز  فعال باشند و بتوانند در زمینه های تامین نیرو  و در حوزه فعالیت خود خدمات قابل قبولی ارائه دهند .

 

وی بیان داشت : اگر تعاونی های صیادی خدمات مورد نیاز به صیادان ارائه کنند و ملزومات آنها را نیز تهیه نمایند بیشتر مشکلات این حوزه می شود توسط خود این تعاونی ها مرتفع شود .

 

فرماندار جاسک بیان داشت : اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز در این خصوص باید تعاونی را راهنمایی و بر کار آنها نظارت داشته باشد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.