يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > برخی راه های صید گاه ها علاوه بر ترمیم موقت نیاز به کار اساسی دارد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٨٦ 

 تاریخ:1398/06/13 


برخی راه های صید گاه ها علاوه بر ترمیم موقت نیاز به کار اساسی دارد .

با توجه به پیگیری های صورت گرفته هنوز متولی خاصی برای ساخت این راه ها مشخص نشده گرچند با همکاری راهداری در برخی موارد برای ترمیم این راه ها اقدام شده است .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در جمع جمعی از صیادان دهستان  گابریگ که پیگیر ترمیم راه دسترسی به صیدگاه بودند،  گفت :  در شهرستان حدود ۵۰ روستای ساحلی وجود دارد که راه مناسب دسترسی به صیدگاه را ندارند .

 

رادمهر افزود : با توجه به پیگیری های صورت گرفته هنوز متولی خاصی برای ساخت این راه ها مشخص نشده گرچند با همکاری راهداری در برخی موارد برای ترمیم این راه ها اقدام شده است .

 

وی بیان داشت : صیادان با استفاده از ظرفیت های روستاها و بخش خصوصی و همچنین اداره شیلات نیز برای این گونا راه ها همکاری و برنامه داشته باشند .

 

لازم به ذکر است در این دیدار که به دستور فرماندار بخشدار مرکزی ، روسای اداره شیلات و راهداری وحمل ونقل جاده ایی حضور داشتند تصمیماتی اتخاذ گردید که به دستور فرماندار با همکاری مردمی و هماهنگی راهداری و حمل ونقل جاده ایی و استفاده برخی ظرفیت منطقه در جهت ترمیم راه صیدگاه گابریک از امروز در حال اجرا می باشد .

 

در پایان برخی صیادان گابریگ از اقدام سال گذشته فرماندار جاسک در این خصوص تقدیر وتشکر کردند و خواهان اقدام مشابه تا انجام کار اصولی شدند .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.