يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > طرح هادی ۵ روستا با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در جاسک در حال اجراء می باشد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٥٧ 

 تاریخ:1398/06/12 


طرح هادی ۵ روستا با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در جاسک در حال اجراء می باشد .

رادمهر : طرح هادی روستاهای کوئیک گزی، بهمدی ، بندبست ، کرتی عملیات اجرایی آنها آغاز شده است .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در حاشیه بازدید از پرويه طرح هادی روستای کوئیک گفت : اجرای طرح هادی در روستاها موجب توسعه و آبادانی و حتی  همچنین ارتقاء شاخص های بهداشتی می شود .

رادمهر افزود : با تکمیل این پروژه در این ۵ روستا  بالغ بر ۵ هزار متر معابر روستایی بهسازی می شود .

 

فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان جاسک بیان داشت : در روستای کوئیک عملیات زیرسازی آسفالت و جدول گزاری پیاده روسازی و جابجایی شبکه برق بطول هزار و ۱۰۰ متر انجام شده است .

 

فرماندار جاسک خاطر نشان کرد : اعتبار انجام‌این پروژه ها بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال مصوب شده  که در حال اجرا می باشد .

 

وی ابراز داشت : طرح هادی بیشتر روستاها در بخش مرکزی و لیردف مطالعه شده است که امیداوریم با پیگیری های صورت گرفته با اجرایی این پروژه ها روستاهای دیگر نیز عملیات اجرایی و بویژه اعتبارات مورد نظر تخصیص پیدا کند .

 

وی ضمن تقدیر از رئیس و کارکنان بنیاد مسکن تشریح کرد : در سال گذشته نیز با پیگیری های که صورت گرفت طرح هادی برخی روستاها مثل پجک که سالها از شروع جدول گزاری آن گذشته بود در کنار پروژه های روستاهای جدید مانند کاشی  اجراء گردید .

 

مهندس عبدالمجید سعدینی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان جاسک در ادامه در خصوص این پروژه گفت : از ویژگی های پروژه کوئیک جداره سازی و رنگ آمیزی سطوح و توجه به مراکز محله با بهره گیری از منابع داخلی بنیاد مسکن با ارزش ریالی بالغ بر ۳میلیارد ریال می باشد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.