يکشنبه ٠٦ بهمن ١٣٩٨
اخبار > دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولایت فقیه وعلماء اهل سنت با فرماندار جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٣٩ 

 تاریخ:1398/06/11 


دیدار مسئول دفتر نمایندگی ولایت فقیه وعلماء اهل سنت با فرماندار جاسک

مسئول دفتر نمایندگی ولایت فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان و شرق استان و شهرستان جاسک به همراه جمعی از علماء و ائمه جمعه اهل سنت شهرستان جاسک با فرماندار جاسک بمناسبت گرامیداشت هفته دولت دیدار کردند .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک محمد رادمهر در دیدار با علماء اهل سنت با بیان اینکه رمز پیروز انقلاب وحدت همدلی بود بیان داشت : باتوجه به شرایط تحریم و فشارهای اقتصادی خوشبختانه ما روزبروز شاهد پیشرفت ها در همه زمینه ها هستیم .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک افزود :  با صبر وحوصله و استقامت مردم از این پیچ سخت عبور می کنیم که دشمنان برای اختلاف بین مردم و مسئولین و علماء تلاش می کنند .

 

وی ضمن تسلیت فرا رسیدن ماه محرم و ایام شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام ) گفت :  باوجود ناامنی در کشورهای همجوار کشور ما  دارای امنیت خوبی  و در حوزه دفاعی پیشرفت چشمگیری شاهد هستیم  که باید با وحدت نگذاریم دشمنان توطئه های شوم خود به هر بهانه ای چه اقتصادی یا سیاسی و مذهبی  عملی کنند .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.