75
فرمانداری جاسک - اخبار > فرماندار جاسک : شهرستان جاسک با داشتن آب و زمین های حاصلخیز بهترین ظرفیت برای جذب سرمایه گذار در حوزه کشت گلخانه ایی است .
آخرین اخبار
اخبار > فرماندار جاسک : شهرستان جاسک با داشتن آب و زمین های حاصلخیز بهترین ظرفیت برای جذب سرمایه گذار در حوزه کشت گلخانه ایی است .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٦١ 

 تاریخ:1399/04/04 


فرماندار جاسک : شهرستان جاسک با داشتن آب و زمین های حاصلخیز بهترین ظرفیت برای جذب سرمایه گذار در حوزه کشت گلخانه ایی است .

رادمهر : اعطای به موقع بیش از 110میلیارد ریال تسهیلات و همچنین وام بلاعوض به کشاورزان و باغداران خسارت دیده از سیل در شهرستان یکی دیگر از اقدامات جهادی این مجموعه پرتلاش می باشد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار جاسک در دیداری که سرپرست جهاد کشاورزی و جمعی از کارکنان این مجموعه بمناسبت روز جهاد کشاورزی با ایشان داشتند گفت :سازمان جهاد کشاورزی و همچین مجموعه جهاد شهرستان در خصوص مبارزه با ملخ های صحرایی که بیشترین مبارزه با 29هزار هکتار را شامل می شود عملکرد خوبی داشتند و قابل تقدیر است .

 

فرماندار شهرستان بیان داشت: اعطای به موقع بیش از 110میلیارد ریال  تسهیلات و همچنین وام بلاعوض به کشاورزان و باغداران خسارت دیده از سیل در شهرستان یکی دیگر از اقدامات جهادی این مجموعه پرتلاش می باشد .

 

وی بیان داشت : جهاد علاوه بر مدیریت  بحران های مذکور باید برای توسعه و رونق تولید در حوزه کشاورزی برنامه دقیق با هدایت و جذب سرمایه گذاران به شهرستان داشته باشد.

 

خدابخشیان سرپرست جهاد کشاورزی در این دیدار گفت : علاوه بر پرداخت تسهیلات سیل با  پیگیری های صورت گرفته  خسارت ماده 10 که مبلغ 10 میلیارد ریال به شهرستان جاسک تخصیص پیدا کرده که شامل بازسازی جاده بین مزارع ، احداث سیل بند و بهسازی چشمه در مناطق سیل زده می باشد که هم اکنون این عملیات آغاز شده است .


.انتهای پیام


خروج