75
فرمانداری جاسک - اخبار > برگزاری نشست خبری فرماندار جاسک با اصحاب رسانه و روابط عمومی های
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری نشست خبری فرماندار جاسک با اصحاب رسانه و روابط عمومی های


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٦٠ 

 تاریخ:1398/06/05 


برگزاری نشست خبری فرماندار جاسک با اصحاب رسانه و روابط عمومی های

برگزاری نشست خبری فرماندار جاسک با اصحاب رسانه و روابط عمومی های فعال و اعضای کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی شهرستان جاسک

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک بمناسبت هفته دولت ، تجلیل ویژه فرماندار جاسک از عابد قاسمی خبرنگار آزاد کشوری و همچنین روابط عمومی فرمانداری جاسک در جهت انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از خدمات دولت و پیگیری مطالبات مردمی صورت گرفت .

 

فرماندار جاسک در جمع اصحاب رسانه و روابط عمومی های شهرستان جاسک گفت : اصحاب رسانه و روابط عمومی ها در شرایط فعلی بویژه در هجمه های رسانه ایی وفضای مجازی دشمن نقش بسزایی دارند .

 

رادمهر افزود : موفقیت هردستگاهی در پیشبرد اهداف و رفع مشکلات مردم ،  رونق در تولید وتوسعه عمرانی با اصحاب رسانه و روابط عمومی فعال میسر می شود .

 

نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک بیان داشت : روابط عمومی ها بعنوان یک مشاور و آگاه رسانه ایی می توانند در اداره موثر باشند وبا اقدام به موقع روحیه امید را به مردم به ارمغان آوردند و موجب خنثی شدند نقشه های شوم دشمنان شوند .

 

در این نشست از خبرنگاران  و روابط عمومی های فعال حوزه خبری و مستند ساز توسط فرماندار جاسک و همچنین از عابد قاسمی بعنوان خبرنگار صدا سیما و مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک نیز توسط فرماندار و برخی از ادارات شهرستان تجلیل بعمل آمد .

 

لازم به ذکر است که عابد قاسمی با پیگیری مطالبات مردمی در بیست و دومین جشنواره صدا سیما در بجنورد موفق به کسب عنوان خبرنگار آزاد برتر کشوری و دیپلم افتخار این جشنواره  شدند.

 


.انتهای پیام


خروج