75
فرمانداری جاسک - اخبار > دیدار فرماندار جاسک بهمراه معاونبن و مدیران با امام جمعه اهل سنت شهر جاسک
آخرین اخبار
اخبار > دیدار فرماندار جاسک بهمراه معاونبن و مدیران با امام جمعه اهل سنت شهر جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٨٩٥٩ 

 تاریخ:1398/06/05 


دیدار فرماندار جاسک بهمراه معاونبن و مدیران با امام جمعه اهل سنت شهر جاسک

فرماندار جاسک : این هفته فرصتی برای ارائه خدمات دولت به مردم و ائمه جمعه که تریبون مطالبه گری مردم و همچنین بیان خدمات نظام در اختیار دارند می باشد .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهرفرماندار جاسک در این دایدار ضمن تشکر از همراهی ائمه جمعه و جماعات شهرستان جاسک گفت : این هفته فرصتی برای ارائه خدمات دولت به مردم و ائمه جمعه که تریبون مطالبه گری مردم و همچنین بیان خدمات نظام در اختیار دارند می باشد .

 

فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک بیان داشت : امیدواریم در کنار همدیگر باتعامل و همکاری خدماتی برای مردم انجام دهیم .

 

محمد عقیل شیهک زهی امام جمعه اهل سنت شهر جاسک نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور فرماندار ومدیران و تبریک گرامیداشت هفته دولت گفت تازمانی که مسئولین ما خدمت خدایی کار  کنند به مملکت آسیبی نمی رسد .

 

امام جعمه اهل سنت گفت :از بدو ورود مهندس رادمهر به شهرستان جاسك شاهد كارهاي بزرگ وزيربنايي دراين شهرستان هستيم كه بنده از همه زحمات فرماندار تشكر می کنم که پیگیر مطالبات مردمی بصورت شبانه روزی می باشند .

 

امام جمعه اهل سنت شهر جاسک افزود : این هفته یادی می کنیم از خدمات خوب شهیدان رجایی وباهنر که در مدت کوتاه خدمت کارهای بزرگی انجام دادند و توجه خاصی  به محرومین داشتند که راه اندازی کمیته امداد یکی از برنامه های شهید رجایی بود که ماندگار شد.

 

در پایان نیز فرماندار جاسک از کتابخانه مدرسه دینی شهر جاسک بازدید کرد .


.انتهای پیام


خروج