75
فرمانداری جاسک - اخبار > رشد و توسعه نیروی انسانی و شهرستان نتیجه توجه به آموزش و پرورش است.
آخرین اخبار
اخبار > رشد و توسعه نیروی انسانی و شهرستان نتیجه توجه به آموزش و پرورش است.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٧٩١٤ 

 تاریخ:1398/03/31 


رشد و توسعه نیروی انسانی و شهرستان نتیجه توجه به آموزش و پرورش است.

رشد و توسعه نیروی انسانی و شهرستان نتیجه توجه به آموزش و پرورش است / افزایش 20 درصدی شرکت کنندگان در کنکور نسبت به سال گذشته

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ،محمد رادمهر فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش  شهرستان جاسک صبح امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش با مهم خواندن نقش اساسی آموزش و پرورش در پیشرفت و آینده جامعه  ،گفت : هرقدر توجه بیشتری به آموزش و پروش شود ، این نهاد در وظایف آموزشی و تربیتی خود موفق خواهد بود و نتیجه ی آن نیروی انسانی کارآمد خواهد بود که  در رشد و توسعه شهرستان   تاثير گذار است.

 

فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان جاسک با بیان اینکه  تمامی صاحب نظران ، واساتیدي  که  می توانند به توسعه ورشد اموزشي كمك كنند از انها در جلسه  شوراي اموزش وپرورش دعوت بعمل ايد.

 

رادمهر با مهم دانستن برگزاری کنکور ادامه داد : در روزهای برگزاری کنکور مرخصی مدیران دستگاه های خدماتی لغو خواهد شد و باید در شهرستان حضور داشته باشند ،  تمامی ارگان های مرتبط با امر کنکور به گونه ای برنامه ریزی نمایندکه این مهم در فضای آرام ومطلوب ، با سلامت و آسایش كامل برگزار گردد تا فرزندان اين مرز بوم نتیجه 12 سال تلاش خود را ببیند .

 

وی  بابیان اینکه همه دستگاها باید برای اوقات فراغت دانش آموزان همکاری کنند ، افزود : دستگاه های مرتبط با اوقات فراغت دانش آموزی با برنامه ریزی مناسب ، تدارکات لازم را برای  استفاده بهینه دانشآموزان از اوقات فراغت  را داشته باشند .

 

 

وی بیان داشت : با پیگیری های صورت گرفته اعتبارات خوبی برای تجهیز مدارس جذب شده که بیشتر وسایل مورد نیاز مدارس تهیه شده است ،از محل توسعه سواحل مکران از محل اعتبارات رهبری  درنظر گرفته شده است که مدیران باید برای جذب آن پیگیری کنند .

 

وی خاطر نشان کرد : علاوه بر آموزش و پرورش در حوزه راه ها، آب و زیر ساخت ها اعتبارات خوبی جذب شده و پروژه های خوبی در شهرستان درحال اجرا می باشد که انتقال آب از تصفیه خانه سد جگین به روستاهای غرب شهرستان و راه  روستاهای کوهستانی حوزه جانوری از مهمترین آنها می باشد که تعداد زیادی از روستاها راشامل می شود .

 

 

عیسی رخ سفید مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاسک ضمن ارائه مصوبات جلسه قبلی شورا،به اهمیت شورای آموزش و پرورش پرداخت و این شورا را بالاترین مرجع تصمیم گیری برای مسائل آموزش و پرورش در شهرستان دانست.

 

وی در ادامه  همچنین تاکید کرد : در سال گذشته در بحث نوسازی مدارس اقدامات خوبی انجام شده است و امید است با مشارکت خیرین مدرسه ساز در سال جدید نیز این اقدامات ادامه داشته باشد.

 

 

دبیر شورای آموزش و پرورش با بیان افزایش 20 درصدی شرکت کنندگان در کنکور نسبت به سال گذشته بیان نمود : امسال تعداد 1177 نفر شرکت کننده در شهرستان وجود دارد  که در این میان 55 درصد شرکت کنندگان را دختران و 45 درصد را پسران تشکیل می دهند .

 

رخ سفید  پیگیری و نظارت دقیق بر روند اجرای ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی جدید  و همچنین برگزاری کلاس های اوقات فراغت و مهیا سازی برگزاری کنکور سراسری را از جمله برنامه های مهم این مدیریت در هفته های آتی عنوان نمود.


.انتهای پیام


خروج