چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان جاسک، به ریاست رادمهر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٥٧٩ 

 تاریخ:1400/07/07 


جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان جاسک، به ریاست رادمهر

در این جلسه که در سالن اجتماعات فرمانداری و به ریاست فرماندار شهرستان جاسک، مهندس رادمهر برگزار شد، درخصوص توزیع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه سال 1400 شهرستان جاسک گفتگو شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، رادمهر گفت: برای سال جاری سه کمیته توزیع اعتبارات داشتیم که به نسبت سنوات قبل افزایش داشته. فرماندار ضمن تشکر از نماینده شرق استان هرمزگان و استاندار بابت اعتبارات سواحل مکران، افزود: شهرستان جاسک از میانگین استان در زمینه راه و جاده و سایر نیاز های اولیه عقب است و این همت چندبرابر مدیران شهرستان برای حل این مشکلات مردم میطلبد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.