چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > عبدالعزیز رمضانی رییس شورای اسلامی شهر لیردف شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٣٠١ 

 تاریخ:1400/06/20 


عبدالعزیز رمضانی رییس شورای اسلامی شهر لیردف شد

جلسه انتحابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر لیردف با حضور آقای احمد گمتیلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار گردید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، ابتداء آقای گمتیلی معاون فرماندار جاسک در خصوص وحدت،همدلی و وفاق بین اعضای شورا در راستای توسعه و عمران شهری را سخنانی بیان و اظهار نمودند: از کلیه ظرفیت های موجود برای عمران و آبادانی شهر لیردف بهره گیری شود و در پایان برای کلیه اعضای شورا آرزوی توفیق نمودند. سپس مراسم تحلیف برگزار و پس از آن اعضای از بین خود: آقای عبدالعزیز رمضانی را بعنوان رئیس،خانم ذلیخا هاشمی زاده نائب رئیس،عبدالرحمن میری منشی اول و محمد خیرمحمدی زاده منشی دوم شورای اسلامی شهر لیردف انتخاب نمودند و همچنین آقای عبدالرحمن میری بعنوان نماینده شورای اسلامی شهر لیردف در شورای شهرستان معرفی گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.