چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > تشکیل جلسه شورای ورزش بو ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار جاسک و‌حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦١٣٣ 

 تاریخ:1400/06/06 


تشکیل جلسه شورای ورزش بو ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار جاسک و‌حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان

تجلیل خانواده شهید فراهم و فعالان حوزه ورزشی در سومین روز از گرامیداشت هفته دولت در جاسک

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک،محمد رادمهر فرماندار ورئیس  شورای ورزش شهرستان جاسک ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد وخاطر شهیدان رجایی و باهنر گفت :مجموعه نظام بویژه مقام معظم رهبری مدظله عالی و همچنین دولت مردان توجه خاصی به سواحل مکران و جاسک دارند .


رادمهر افزود : برای توسعه زیرساخت های و فضاهای ورزشی شهرستان در حوزه های مختلف باید از طریق اعتبارات سواحل مکران پیگیری شود .


فرماندار جاسک بیان داشت : همزمان با توسعه پروژه های نفتی و افزایش جمعیت در آیند این شهرستان باید زیر ساخت های ورزشی که برای سلامت جامعه و نشاط اجتماعی موثر است نیز اقدام شود .


در این جلسه که با حضور  امیاری مدیرکل ورزش و امور جوانان استان و جمعی از شوراهای شهرها و بخش های و برخی از مدیران عضو ستاد ساماندهی امورجوانان و فعالان ورزشی آقایان وبانوان حضورداشتند برخی به نمایندگی در خصوص حوزه فعالیت خود مسائلی را مطرح کردند .


مدیرکل ورزش و امور جوانان در این خصوص نیز مطالبی را بیان و در پایان از خانواده شهید فراهم و برخی از فعالان حوزه ورزشی تقدیر و تحلیل بعمل آمد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.