چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > فرماندار جاسک از افزایش ۱۵ درصدی تعداد شعب اخذ رای در انتخابات ۱۴۰۰ درجهت رعايت پروتكل هاي بهداشتي در این شهرستان خبر داد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٠١٤ 

 تاریخ:1400/02/26 


فرماندار جاسک از افزایش ۱۵ درصدی تعداد شعب اخذ رای در انتخابات ۱۴۰۰ درجهت رعايت پروتكل هاي بهداشتي در این شهرستان خبر داد.

رادمهر : براساس تصمیم وزارت کشور برای افزایش تعداد شعب اخذ رای به پیشنهاد هیئت های اجرایی و نظارت تعداد شعب اخذ رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان بیش از ۱۵ درصد افزایش در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات ظهر امروز در جلسه مشترک هیئت اجرایی و نظارت و بازرسی گفت :  در همین راستا در تعیین شعب، شعباتی که به راحتی در دسترس و درنزديكترين محل زندگی افراد  باداشتن تمام زير ساختهاي مناسب تعين گرديده تا شهروندان بتوانند در کوتاهترین  زمان برای حضور و رای دادن اقدام کنند.

 

رادمهر با اشاره به آمادگی کامل این شهرستان برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم گفت: شاخص مهم در برگزاری انتخابات، علاوه بر قانون‌مداری، برقراری امنیت و تلاش برای مشارکت حداکثری و حفظ سلامت مردم با توجه به شیوع ویروس کرونا است.

 

وی تشریح کرد: انتخابات پشتوانه انقلاب اسلامی و حضور حداکثری مردم در این دوره خط بطلانی بر یاوه گویی های دشمنانی است که همواره با نقشه ها و توطئه های خود قصد دارند سدی در مسر پیشرفت های  انقلاب اسلامی ایجاد کنند.

 

فرماندار جاسک خاطرنشان کرد: برای حفظ سلامت و امنیت انتخابات، تدابیر لازم اندیشیده شده و برای تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز نیز برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

 

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات جاسک گفت : در شهرستان جاسک تعداد ۷۳شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است که ۱۶شعبه ثابت و ۵۷شعبه سیار راشامل می شود که نسبت به دوره قبل ۱۵درصد افزایش تعداد شعب اخذ رای می باشد.

 

وی با تاکید بر اینکه  دقت نظر در انتخاب محل و تعیین شعب اخذ رای باید به منظور تسهیل رای گیری برای عموم باشد، افزود : از این میان ۷۳شعبه درشهرستان جاسک  ۵۹شعبه در شهر و  بخش مرکزی جاسک و ۲۴ شعبه در شهر و بخش لیردف  به منظور اخذ رأی در انتخابات تعیین شده است.

 

گفتنی است سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و  ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد امسال برگزار می شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.