چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > فرماندار جاسک گفت : خروجی نظارت و بازرسی از بازار باید مردم احساس کنند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٠٠٣ 

 تاریخ:1400/02/25 


فرماندار جاسک گفت : خروجی نظارت و بازرسی از بازار باید مردم احساس کنند.

رادمهر افزود : خدمت به مردم حق الناس است و باید انرا بدرستی ادا کنیم ،تعزیرات نقش مهمی در نظارتها دارد و باید پای کار باشد، تیم بارزسی باید کامل و در صورت مشاهده تخلف بویژه گرانفروشی فوری اقدام کنند.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار گفت : توزیع اقلام تنظیم بازار حق تمام شهروندان جاسکی است  و باید درشهر ها و مراکز بخش ها ، دهستان ها و  روستاهای پرجمعیت نیز توزیع شود و همچنین از طریق دهیاران مراکز توزیع اقلام ضروری با قیمت تنظیم بازار در شهرها  اطلاع رسانی مناسب صورت گیرد.

 

رادمهر افزود : باتوجه به فعالیت مشاغل شماره ۲ اکیپ ستاد مدیریت کرونا نیز بازدید مستمر از واحدهای صنفی مربوطه جهت رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند.

 

فرماندار وِ رِییس ستاد تنظیم بازار شهرستان جاسک با بیان اینکه ، هیچ گونه کوتاهی در خدمات رسانی به مردم پذیرفتنی نیست بیان داشت : در خدمات رسانی مدیران باید تلاش کنند براساس شرح وظایف تعیین شده به مردم خدمت کنند.

 

وی افزود : اگر کسانی بخواهند در خدمت رسانی به مردم اخلال ایجاد کند با انان برخورد می شود و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.

 

فرماندار گفت :گشت های مشترک بر نظارت مستمر و صحیح بر اصناف و یکسان سازی  قیمت  کالا ها اقدام جدی نمایند ،  در صورت مشاهد با فروشنده متخلف طبق قانون  برخورد شود.

 

وی در پایان گفت : در ماه مبارک رمضان در چند مرحله اقلام ضروری از جمله ۶۵تن برنج ،۷۵تن روغن ،۶۵تن شکر و ۶۰تن مرغ گرم جذب و در سطح شهرستان توزیع شده است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.