چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > تجلیل فرماندار جاسک از رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٠٠٢ 

 تاریخ:1400/02/25 


تجلیل فرماندار جاسک از رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر

رادمهر ضمن تبریک هفته هلال احمر :هلال احمر در شرایط سخت وارد عمل می شود و به نوعی مردان روز سخت هستند، مردم نیز قدر دان این خدمات درمواقع بحرانی می باشند.

 

 

 

 


رادمهر ضمن تبریک هفته هلال احمر :هلال احمر در شرایط سخت وارد عمل می شود و به نوعی مردان روز سخت هستند، مردم نیز قدر دان این خدمات درمواقع بحرانی  می باشند.

 

🔹فرماندار جاسک بیان داشت : جوانان جمعیت هلال احمر  با امادگی کامل و جانفشانی وارد عملیات می شوند.

 

وی تاکید کرد :  این هفته فرصتی است تا مردم از عملکرد امدادگران این جمعیت  مطلع شوند ،اگر سیل ،طولان ،سونامی و برف و زلزله رخ دهد نیروهای اولیه ایی که وارد میدان می شوند امدادگران جمعیت هلال احمر هستند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.