چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > فرماندار جاسک در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا از توقیف شناور با سرنشینان اتباع هندی با تست مثبت بیماری کرونا خبر داد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨٨٨ 

 تاریخ:1400/02/13 


فرماندار جاسک در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا از توقیف شناور با سرنشینان اتباع هندی با تست مثبت بیماری کرونا خبر داد .

رادمهر : با توجه به شیوع موج چهارم کرونا و مصوبات ستاد ملی ،استانی و شهرستانی ستاد کرونا بر کنترل مبادی ورودی خشکی ،آبی و‌هوایی ،در جاسک با تدابیر اندیشیده شده بشدت مرزها کنترل می شود .

 

 

 

 


 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بیماری کروناجاسک  گفت : این شناور با ۱۹سرنشین اتباع هندی  در محدوده آبهای جاسک در تردد بود که توسط نیروهای دریابانی توقیف گردید که بلافاصله توسط اکیپ بهداشت و درمان تست کرونا و غربالگری از آنها گرفته شد که تست دونفر از این سر نشینان مثبت شد و همگی در شناور قرنطینه می باشند .

 

رادمهر در  ادامه بیان کرد : پنهانکاری در خصوص بیماری کرونا جرم تلقی می شود و تهدید علیه جامعه است ،درصورتی که اداره ای  در این خصوص کوتاهی کند  به دستگاه قضایی معرفی گردد .

 

وی گفت : عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در برخی صنوف یکی از عوامل  مهم انتقال ویروس کرونا می باشد .

 

فرماندار جاسک تشریح کرد : اعضای ستاد کرونا ،بررسی های میدانی مشترک را تشدید کنند ،با توجه به نزدیک شدن به ایام عید ،دور همی های خانوادگی ها ممنوع می باشد .

 

وی در پایان تاکید داشت : تمام افرادی که از شهرستان های دیگر بدلیل مسائل شغلی بویژه نیروهای نظامی  وارد شهرستان می شوند کنترل شوند و  گرفتن تست کرونا و قرنطینه انجام شود .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.