چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > برگزاری سومین جلسه شورای نظارت،کنترل و تنظیم بازاردرجاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨٨٧ 

 تاریخ:1400/02/13 


برگزاری سومین جلسه شورای نظارت،کنترل و تنظیم بازاردرجاسک

سومین جلسه شورای نظارت،کنترل و تنظیم بازار شهرستان به ریاست ایزدی پور برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان جاسک در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، میر مرسل ایزدی پور معاون یرنامه ریزی و امور عمرانی  فرماندار شهرستان در خصوص رعایت پروتکلها و شیوه نامه های بهداشتی توسط اصناف و بازاریان جهت ریشه کن کردن این بیماری منحوس و همچنین تامین اقلام اساسی و نیازمندی های همشهریان در این ماه مبارک  تاکید کرد.

 

وی افزود : نظارت و رصد بازار باید بصورت مستمر انجام شود  تا برای مردم ملموس باشد و توزیع اقلام اساسی بگونه ای باشد که تمامی مردم حتی در دورترین نقاط به آن دسترسی داشته باشند.

 

نجفی رئیس اداره صمت و دبیر کارگروه تنظیم بازار شهرستان جاسک گزارشی از بازدیدهای انجام شده توسط بازرسان اداره صمت و اتاق اصناف از واحدهای صنفی و پیگیری جذب و توزیع اقلام اساسی و مرغ گرم بصورت روزانه ازکشتارگاه در ایام ماه مبارک رمضان را ارائه نمود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.