چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > فرماندار جاسک از تکمیل پروژه آسفالت راه روستای توگنجک با اعتباری بالغ بر ۹میلیارد ریال خبر داد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨٨٦ 

 تاریخ:1400/02/13 


فرماندار جاسک از تکمیل پروژه آسفالت راه روستای توگنجک با اعتباری بالغ بر ۹میلیارد ریال خبر داد .

رادمهر : راه روستای توگنجک در بخش لیردف بطول ۲کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۹میلیارد ریال توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ایی این شهرستان احداث و مورد بهره برداری مردم شریف این روستا و منطقه قرار گرفت .

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان جاسک گفت : احداث راه روستایی مناسب یکی از مطالبات بحق مردم می باشد که در این خصوص در مدت یکسال گذشته راه های روستایی سورگلم ،کابریک ،گیگن و توگنجک از جمله راه هایی بود که مردم شریف این روستاها سالها پیگیر اجرای آسفالت آنها بودند که خوشبختانه تکمیل و‌مورد بهره برداری این عزیران قرار گرفت .

 

وی گفت : ۱۰کیلو متر روکش آسفالت راه روستای  عبد به ونک نیز در دست اقدام است که ۲کیلومتر در سال گذشته اجرا شده و ۸کیلومتر در سال جاری اجرا می شود .

 

فرماندار جاسک تاکید کرد : درسال جاری راه روستای گشمی و  نیز راه های روستایی در شرق و غرب جاسک در دست اقدام می باشد که عملیات احداث این راه ها  نیز اجرایی می شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.