چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک فرماندار جاسک به مناسبت روز معلم


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨٨٥ 

 تاریخ:1400/02/13 


پیام تبریک فرماندار جاسک به مناسبت روز معلم

فرماندار جاسک به مناسبت روز معلم پیام تبریکی را صادر کرد .

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ،  محمد رادمهر فرماندار و  رئیس شورای آموزش و پرورش جاسک فرا رسیدن سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری(ره) گرامی داشته  و آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم را به فرهنگیان شهرستان تبریک گفت.

 

متن پیام به شرح زیر می باشد:

 

       بسم الله الرحمن الرحیم

 

آینده مملکت بدون ساختنِ نسلِ رو به رشدِ علمی، امکان پذیر نیست.                                                                   « مقام معظم رهبری مد ظله العالی »

 

نقش کلیدی معلمان به عنوان مجریان آموزش و الگوهای اولیه دانش آموزان بر کسی پوشیده نیست؛ چرا که معلمان جامعه، انسان سازان نسل بعدی‌اند، لذا نقش آنان به گفته حضرت امام خمینی (ره) همچون نقش انبیا است برای مردم.

 

بی تردید، تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، تکریم منزلت رفیع علم و علم آموزی است و چه بهانه ای نیکوتر از سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مرتضی مطهری، برای بزرگداشت مرتبت والای معلم تا مقام رفیع معلمین را ارج نهیم و قدردان و سپاسگذار این میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت باشیم.

 

 

اینجانب در سالروز شهادت بزرگ معلم انقلاب ایران اسلامي، استاد شهيد مطهري و  گراميداشت ياد و خاطره آن شهيد ارزشمند  که مزين به نام روز معلم گرديده ، هفته بزرگداشت مقام معلم را خدمت همه  معلمان و خانواده بزرگ فرهنگيان شهرستان جاسک تبريك عرض می نمایم.

 

                       محمد رادمهر

            فرماندار شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.