چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨١٤ 

 تاریخ:1400/02/08 


برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در جاسک

برگزاری جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار جاسک و با حضور دادستان این شهرستان

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جاسک احمد گمتیلی در این جلسه  از مردم خواست تا از دورهمی ها و تجمعات خانوادگی پرهیز کنند.

 

وی یادآور شد: در حال حاضر زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دوری از تجمعات بهترین راهکار برای جلوگیری از شیوع کرونا است.

 

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار جاسک بیان داشت : باتوجه به برگزاری جلسه با علما و امامان جماعت مساجد ،هنوز شاهد برگزاری برنامه های مذهبی بویژه نماز تراویح در مساجد حتی در برخی موارد بدون رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد بودیم و ابتلای برخی از افراد دراین  مدت نیز بخاطر این ساده انگاری ها می باشد .   


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.