چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بهداشت ودرمان با اعتباری بالغ بر ۱۹میلیارد ریال بمناسبت هفته سلامت در جاسک


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٨١٢ 

 تاریخ:1400/02/08 


افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بهداشت ودرمان با اعتباری بالغ بر ۱۹میلیارد ریال بمناسبت هفته سلامت در جاسک

بمناسبت هفته سلامت با حضور رادمهر فرماندار جاسک و دکتر احمد پور مدیر شبکه بهداشت و درمان و ارتباط ویدئو کنفرانس با دانشگاه علوم پزشکی استان سه واحد این حوزه افتتاح و کلنگ زنی شد .

 

 

 

 


فرماندار و رئیس شورای سلامت جاسک : مرکز جامع سلامت یکبنی با اعتبار بالغ بر ۸میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال و خانه بهداشت روستای کوهستانی گورباجا با اعتباری بالغ بر۲میلیارد ریال ،افتتاح و  مورد بهربرداری قرار گرفت .

 

رادمهر افزود : خانه بهداشت روستای سدیچ نیز با پیش بینی اعتباری بالغ بر ۹میلیارد ریال کلنگ زنی شد که این سه پروژه خیری ساز می باشد .        


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.