چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت روز ارتش


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٧٠٧ 

 تاریخ:1400/01/30 


پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت روز ارتش

پیام تبریک فرماندار جاسک بمناسبت فرا رسیدن ۲۹فروردین ماه سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری جاسک در متن پیام تبریک محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک  آمده است:

 

                              بسم الرحمن الرحیم

 

 ۲۹ فروردین ماه سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب "یک روز تاریخی و پر مضمون و جزو خاطره‌های مانـدگار و معنادار به حساب می‌آید" هر ساله یاداور رشادت‌های دلیر مردانی است که شجاعانه به دفاع از میهن پرداختند.

 

امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سربلندی و افتخار همانند دژ مستحکم عامل عزت و اقتدار کشور است.

 

 ارتشیان مردمی و مکتبی و سرافراز و متکی بر تجارب درخشان هشت سال دفاع مقدس، در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع مرزهای هوایی، زمینی و دریایی کشور هستند.

 

ارتش در کنار سایر نیروهای نظامی، بسیجی و مردمی، در کنار دولت و مردم، در حوادث غیر مترقبه نیز عملکرد ارزشمندی داشته و دارد که نمونه آن اقدامات و تلاش های این سلحشوران در راستای مبارز و پیشگیری از شیوع بیماری  کرونا بوده که قابل تقدیر است و امید است با ادامه این روند و همکاری مردم از پس این بیماری برآییم.

 

 

اینجانب ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی و پاسداشت رشادت‌های بزرگ مردان ارتش، این روز را به آحاد ارتشیان ایران بویژه فرمانده و کارکنان نیرو دریایی منطقه دوم ولایت  و پایگاه هوایی شهید کشاورز ارتش جاسک  تبریک عرض نموده، و امیدوارم در سایه الطاف الهی شاهد توفیق بیش از پیش این عزیزان در حفظ دستاورد‌های نظام و دفاع از کیان اسلامی باشیم.

 

                         محمد رادمهر

            فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.