چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > همه باید در برگزاری مراسمات به مصوبات ستاد ملی کرونا و وضعیت رنگ بندی شهرستان پای بند باشند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٧٠٦ 

 تاریخ:1400/01/30 


همه باید در برگزاری مراسمات به مصوبات ستاد ملی کرونا و وضعیت رنگ بندی شهرستان پای بند باشند.

رادمهر : با کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند و بهداشت عمومی راتهديد می کنند با آنها بصورت قانونی برخورد می شود .

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک در جلسه ستاد مدیریت کرونا گفت : دهیاران ، شهرداران و شوراها در محلات شهری و روستایی بر رعایت پروتکل های بهداشتی  تاکید نمایند.

 

رادمهر افزود : با کسانی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند و بهداشت عمومی راتهديد می کنند با آنها بصورت قانونی برخورد  می شود .

 

فرماندار و رئیس شورای بهداشت جاسک تشریح کرد :  همه دستگاه هاي اجرايي وخدمات  رسان  پروتكل هاي بهداشتي را باید جدی بگیرند و در این خصوص هیچ‌ گونه  سهل انگاری قابل پذیرش نیست .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.