چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > علما نقش اساسي وكليدي در بحث اطلاع رساني و اگاهي بخشي به مردم در مبارزه با ويروس كرونا دارندومي توانند در اگاه سازي مردم موثر واقع شوند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٦٠ 

 تاریخ:1399/04/04 


علما نقش اساسي وكليدي در بحث اطلاع رساني و اگاهي بخشي به مردم در مبارزه با ويروس كرونا دارندومي توانند در اگاه سازي مردم موثر واقع شوند.

رادمهرافزود:علماي اين شهرستان شيعه وسني در بحث مقابله با كرونا همكاري خوبي باستاد شهرستان داشتندكه از همراهي وهمدلي انها تشكر می شود ، براي مهار وكنترل ويروس كرونا نيازمند همراهي تك تك افراد جامعه هستيم .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار جاسک و رئیس شورای سلامت در نشست با اعضای کمیته اقناع سازی ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان جاسک گفت: هرچقدر فاصله گذاري اجتماعي  رعايت شود شيوع بيماري كرونا كاهش قابل ملاحظه ایی  پيداخواهد کرد .

 

فرماندار و ريس ستاد مدیریت مبارزه  با ويروس كرونا بیان داشت : با رعايت توصیه های  بهداشتي وفاصله گذاري هاي اجتماعي و عدم تردد غیر ضرور در اماکن عمومی و اجتناب از برگزاری مراسمات ،زنحیره شیوع این بیماری منحوس راقطع خواهد کرد و کاردر پرتلاش شبکه بهداشت و درمان می توانند به خوبی این بیماری را تحت کنترل و غربالگری بهتری در سطح شهر ها و روستاها انجام دهند .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.