چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٥٨ 

 تاریخ:1399/04/04 


اصناف نبض اقتصادی و معیشتی مردم در بازار هستند و عملکرد آنها ارتباط مستقیمی با زندگی مردم دارد .

رادمهر ظهر امروز در دیدار رئیس اداره صمت ، اتاق اصناف و برخی از فعالان این مجموعه گفت : اصناف و بازاریان در طول انقلاب نقش خود را بخوبی ایفا کرده اند .

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهر فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار ضمن تبریک روز ملی اصناف بیان داشت : کسبه و بازاریان جاسکی همیشه در تمام مسائل و مشکلات و بحران ها بویژه در شرایط بد تحریم ها و همچنین بحران ها مثل سیل ،زلزله با صبوری وبیش از حد توان در کمک رسانی و مشارکت های مردمی درکنار مردم شهرستان جاسک و شهرستانهای همجوار بوده اند .

 

وی بیان داشت : در خصوص بیماری کرونا و برخی تعطیلی ها و محدودیت های فعالیت صنوف مختلف در بازار ،همیشه این قشر زحمت کش بصورت خودجوش با ستاد تنظیم بازار همکاری داشته و در برخی موارد نیز داوطلبانه پیشنهاداتی در جهت رفاه بیشتر حال شهروندان ارائه و عملیاتی کرده اند که از همه این عزیزان در این روز که بنام اصناف می باشد تقدیر و تشکر می شود .

 

لازم به ذکر است که در حاشیه این دیدار رادمهر فرماندار شهرستان جاسک از فعالان حوزه رسانه در آگاهی بخشی مردم و چگونگی فعالیت بازار در شرایط کرونایی بویژه از روابط عمومی فرمانداری بعنوان مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری کرونا و همچنین خبرنگار صدا سیما تشکر کرد و در پایان اتاق اصناف نیز از همراهی رسانه تجلیل کرد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.