چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > ساخت منازل تخریبی و آسیب دیده بهمدی و جاسک کهنه با مشارکت بسیج سازندگی


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٢٤ 

 تاریخ:1399/03/27 


ساخت منازل تخریبی و آسیب دیده بهمدی و جاسک کهنه با مشارکت بسیج سازندگی

دیدار جانشین سپاه امام سجاد (ع)با رادمهر فرماندار جاسک /احداث و تعمیر منازل آسیب دیده در سیل

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک ، محمد رادمهرفرماندار شهرستان جاسک  ضمن تقدیر از حضور به موقع سپاه در سیل  دیماه جاسک گفت   : برای جذب اعتبارات سپاه برای کمک به مردم آسیب دیده با توجه به طغیان رودخانه های فصلی بهمدی و جاسک کهنه ،دستگاهای اداری مربوطه شورا و دهیاران روستاهای مذکور همکاری لازم بعمل آوردند .

 

وی تاکید کرد : سپاه همیشه برای رفاه مردم تلاش کرده است که این نشان از مردمی بودن این نهاد انقلابی است که با همکاری تنگاتنگ با سپاه باید برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان جاسکی نهایت استفاده را برد .

سرهنگ امیری جانشین سپاه امام سجاد نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فرماندار جاسک به بصورت شبانه روزی برای روستاهای سیل زده در تلاش بودند و تا کنون نیز پیگیر ساخت و احداث منازل این روستاها می باشند، سپاه نیز برای کمک به این افراد و جذب اعتبارات در کنار مردم و مسئولین شهرستان می باشد .


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.