چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > فرماندار جاسک بهمراه سر پرست شهرداري جاسك با حضور در مرکز سامد استان پاسخگوی سوالات مردمی بودند


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٩٨ 

 تاریخ:1400/08/11 


فرماندار جاسک بهمراه سر پرست شهرداري جاسك با حضور در مرکز سامد استان پاسخگوی سوالات مردمی بودند

در تاریخ دوشنبه ۱۰ آبان، محمد رادمهر، فرماندار شهرستان جاسک به همراه شهداد آمای سرپرست شهرداری با حضور در مرکز سامد استانداری هرمزگان بطور زنده پاسخگوی تماس های تلفنی مردم شهرستان جاسک بود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری جاسک، شهروندان این شهرستان از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۱ با فرماندار جاسک صحبت کرده و مشکلات ، درخواست‌ها و مطالبات خود را بیان کردند. گفتنی است بیش از ۱۰ مورد درخواست در تماس های تلفنی افراد با فرماندار جاسک مطرح شد که اهم آنها در مورد مسکن، برق ، اینترنت ، آسفالت جاده های روستایی ، اشتغال جوانان بوده است. روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.