چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١
اخبار > انجام مانور به مناسبت هفته پدافند غیرعامل توسط اداره بنادر و دریانوردی شهرستان جاسک با حضور فرماندار رادمهر


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٦٩٦٩ 

 تاریخ:1400/08/10 


انجام مانور به مناسبت هفته پدافند غیرعامل توسط اداره بنادر و دریانوردی شهرستان جاسک با حضور فرماندار رادمهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جاسک، در تاریخ نهم آبانماه در اسکله اداره بندر شهر جاسک، به مناسبت هفته پدافند غیر عامل مانوری ازطرف اداره بنادر و دریانوری این شهرستان انجام شد.

 

 

 

 


فرماندار رادمهر درجمع عوامل اجرا کننده این امر، ضمن خسته نباشید و خدا قوت، گفت: نیروهای اداره بندر با انجام این مانور، آمادگی خود را در مقابل حوادث احتمالی نشان دادند. بالاترین پدافند غیرعامل، همانگونه که مقام معظم رهبری نیز تاکید دارند، حفاظت از اعتماد مردم است که باید با کار و تلاش شبانه روزی در حوزه اجتماعی آن را حراست کرده و افزایش دهیم.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 3-07642522501
نمــابر : 07642522501
آدرس فرمانداری : جاسک - خیابان خاتم الانبیا

شهرستان جاسک

شهرستان جاسک یکی دیگر از شش شهرستان بندری استان هرمزگان است که به علت واقع شدن در انحنای جغرافیایی هرمزگان و مجاورت با دریایی مکران و تنگه هرمز از گذشته تا عصر حاضر دارای اهمیت بوده است. موقعیت طبیعی این شهرستان آنرا عهده‌دار نقش‌های تاریخی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خاصی نموده است. شهرستان جاسک با مساحتی در حدود 2/16136 کیلومتر مربع، 2/24 درصد کل مساحت استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است. كل جمعيت شهرستان جاسك بر اساس آخرين سرشماري نفوس و مسكن در سال 1375 خورشيدي 56214 نفر بوده است.